MS27656E19A32P
pregled izdelka
Številka dela: MS27656E19A32P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27656E19A32P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27656E19A32P
Številka dela MS27656E19A32P Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1376 pcs Podatkovni list MS27656E19A32P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-32 Shell material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27656E19A32P
MS27656E19A32P-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 32 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold