MS27656E19B66SALC
pregled izdelka
Številka dela: MS27656E19B66SALC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 66POS PNL MT
Podatkovni listi: MS27656E19B66SALC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27656E19B66SALC
Številka dela MS27656E19B66SALC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 66POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1644 pcs Podatkovni list MS27656E19B66SALC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 19-66
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT Pakiranje Bulk
Druga imena AMS27656E19B66SALC
MS27656E19B66SALC-ND
Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 66
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 66 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount