MS27656T15A15PA
MS27656T15A15PA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 2252 pcs
Prenesi: MS27656T15A15PA.pdf
RFQ
MS27656T15A18P
MS27656T15A18P
Opis: CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 2139 pcs
Prenesi: MS27656T15A18P.pdf
RFQ
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika