MS27656T17B26SA
MS27656T17B26SA
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1535 pcs
Prenesi: MS27656T17B26SA.pdf
RFQ
MS27656T17B26PD-LC
MS27656T17B26PD-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Na zalogi: 2375 pcs
Prenesi: MS27656T17B26PD-LC.pdf
RFQ
MS27656T17B26PL
MS27656T17B26PL
Prenesi: MS27656T17B26PL.pdf
MS27656T17B26SA-LC
MS27656T17B26SA-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Prenesi: MS27656T17B26SA-LC.pdf
MS27656T17B26SA
MS27656T17B26SA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Prenesi: MS27656T17B26SA.pdf
MS27656T17B26SA-LC
MS27656T17B26SA-LC
MS27656T17B26S-LC
MS27656T17B26S-LC
Opis: 8LT 26C 26#20 SKT RECP
Prenesi: MS27656T17B26S-LC.pdf
MS27656T17B26S
MS27656T17B26S
Prenesi: MS27656T17B26S.pdf
MS27656T17B26PC-LC
MS27656T17B26PC-LC
Prenesi: MS27656T17B26PC-LC.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika