MS27656T23B21PB
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27656T23B21PB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT 21POS WALL MNT W/PINS
Podatkovni listi: MS27656T23B21PB.pdf
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27656T23B21PB
Številka dela MS27656T23B21PB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT 21POS WALL MNT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1189 pcs Podatkovni list MS27656T23B21PB.pdf
Napetost - ocenjena 900VAC, 1250VDC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
RoHS Status Bulk Druga imena AMS27656T23B21PB
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 21
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27656T23B21PB
Velik premer dobavljen 23-21 Lastnosti -
Razširjen opis 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 21POS WALL MNT W/PINS
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Kontaktni material B Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27656T23B21PB-LC
MS27656T23B21PB-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT
Na zalogi: 1596 pcs
Prenesi: MS27656T23B21PB-LC.pdf
RFQ
MS27656T23B21PA
MS27656T23B21PA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1060 pcs
Prenesi: MS27656T23B21PA.pdf
RFQ
MS27656T23B21PA-LC
MS27656T23B21PA-LC
Prenesi: MS27656T23B21PA-LC.pdf
MS27656T23B21P
MS27656T23B21P