MS27656T23F53AA
MS27656T23F53AA
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8LT 53C 53#20 PIN RECP
Na zalogi: 1686 pcs
Prenesi: MS27656T23F53AA.pdf
RFQ
MS27656T23F53AC
MS27656T23F53AC
Opis: 8LT 53C 53#20 PIN RECP
Na zalogi: 1592 pcs
Prenesi: MS27656T23F53AC.pdf
RFQ
MS27656T23F53AB
MS27656T23F53AB
Prenesi: MS27656T23F53AB.pdf
MS27656T23F53AA
MS27656T23F53AA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT
Prenesi: MS27656T23F53AA.pdf
MS27656T23F35SL
MS27656T23F35SL
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 100PS PNL MT
Prenesi: MS27656T23F35SL.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika