MS3450W22-23SY
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3450W22-23SY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3450W22-23SY.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3450W22-23SY
Številka dela MS3450W22-23SY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1233 pcs Podatkovni list MS3450W22-23SY.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-23 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-5015
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3450W22-23SY
MS3450W22-23SY-ND
Usmerjenost Y delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število pozicij 8 (Power) Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Fluid Resistant Lastnosti -
Trenutna ocena 23A Kontaktni material Copper Alloy