MS3450W24-28SW
pregled izdelka
Številka dela: MS3450W24-28SW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3450W24-28SW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3450W24-28SW
Številka dela MS3450W24-28SW Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1230 pcs Podatkovni list MS3450W24-28SW.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-28 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-5015
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3450W24-28SW
MS3450W24-28SW-ND
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število pozicij 24 (Power) Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection Fluid Resistant Lastnosti -
Trenutna ocena 13A Kontaktni material Copper Alloy