MS3450W24-2P
pregled izdelka
Številka dela: MS3450W24-2P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 7POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3450W24-2P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3450W24-2P
Številka dela MS3450W24-2P Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 7POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1309 pcs Podatkovni list MS3450W24-2P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-2 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-5015
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3450W24-2P
MS3450W24-2P-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število pozicij 7 (Power) Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection Fluid Resistant Lastnosti -
Trenutna ocena 23A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Automotive, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3450W24-2A
MS3450W24-2A
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 7POS PNL MNT
Na zalogi: 1757 pcs
Prenesi: MS3450W24-2A.pdf
RFQ
MS3450W24-2PW
MS3450W24-2PW
Opis: CONN RCPT MALE 7POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1652 pcs
Prenesi: MS3450W24-2PW.pdf
RFQ
MS3450W24-7AW
MS3450W24-7AW
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT
Prenesi: MS3450W24-7AW.pdf
MS3450W24-28SY
MS3450W24-28SY
Opis: CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS3450W24-28SY.pdf
MS3450W24-2PZ
MS3450W24-2PZ