MS3450W32-13SY
pregled izdelka
Številka dela: MS3450W32-13SY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3450W32-13SY.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 798 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 798 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3450W32-13SY
Številka dela MS3450W32-13SY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 798 pcs Podatkovni list MS3450W32-13SY.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 32-13 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-5015
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3450W32-13SY
MS3450W32-13SY-ND
Usmerjenost Y delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število pozicij 23 (Power) Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Fluid Resistant Lastnosti -
Trenutna ocena 13A, 23A Kontaktni material Copper Alloy