MS3452W24-22SX
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3452W24-22SX
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3452W24-22SX.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3452W24-22SX
Številka dela MS3452W24-22SX Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1267 pcs Podatkovni list MS3452W24-22SX.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-22 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-5015
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3452W24-22SX
MS3452W24-22SX-ND
Usmerjenost X delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število pozicij 4 (Power) Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Fluid Resistant Lastnosti -
Trenutna ocena 46A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Olive Drab
Odpiranje kabla 1.437" (36.50mm) Material backshell, Plating -
Aplikacije Automotive, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3452W24-28A
MS3452W24-28A
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN HSG RCPT 24POS BOX MNT PINS
Na zalogi: 1828 pcs
Prenesi: MS3452W24-28A.pdf
RFQ
MS3452W24-22S
MS3452W24-22S
Opis: CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP