MS3454W36-52A
pregled izdelka
Številka dela: MS3454W36-52A
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 52POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3454W36-52A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 491 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 491 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3454W36-52A
Številka dela MS3454W36-52A Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 52POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 491 pcs Podatkovni list MS3454W36-52A.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 36-52
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-5015 Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3454W36-52A
MS3454W36-52A-ND
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 52
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Fluid Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 52 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount