MS3459L24-22S
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3459L24-22S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3459L24-22S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 700 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 700 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3459L24-22S
Številka dela MS3459L24-22S Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 700 pcs Podatkovni list MS3459L24-22S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-22 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-5015
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3459L24-22S
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 4 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Fluid Resistant Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Trenutna ocena 46A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Automotive, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3459L24-22SY
MS3459L24-22SY
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 705 pcs
Prenesi: MS3459L24-22SY.pdf
RFQ
MS3459L24-28A
MS3459L24-28A
Opis: CONN PLUG HSG MALE 24POS INLINE
Na zalogi: 1046 pcs
Prenesi: MS3459L24-28A.pdf
RFQ
MS3459L24-22SX
MS3459L24-22SX