MS3459L24-28S
pregled izdelka
Številka dela: MS3459L24-28S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3459L24-28S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 648 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 648 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3459L24-28S
Številka dela MS3459L24-28S Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 648 pcs Podatkovni list MS3459L24-28S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-28 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-5015
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3459L24-28S
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 24 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Trenutna ocena 13A Kontaktni material Copper Alloy