MS3459W24-28P
pregled izdelka
Številka dela: MS3459W24-28P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3459W24-28P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 618 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 618 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3459W24-28P
Številka dela MS3459W24-28P Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 618 pcs Podatkovni list MS3459W24-28P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-28 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-5015
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3459W24-28P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število pozicij 24 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Trenutna ocena 13A Kontaktni material Copper Alloy