MS3470A12-10P
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3470A12-10P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3470A12-10P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3470A12-10P
Številka dela MS3470A12-10P Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2078 pcs Podatkovni list MS3470A12-10P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 12-10 Shell material Aluminum
Shell Finish Black Anodized Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3470A12-10P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 10 (Power) Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Black
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Industrial, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3470A12-10PX
MS3470A12-10PX
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 2415 pcs
Prenesi: MS3470A12-10PX.pdf
RFQ
MS3470A10-6SLC
MS3470A10-6SLC
Opis: CONN RCPT HSNG FMALE 6POS PNL MT
Na zalogi: 2764 pcs
Prenesi: MS3470A10-6SLC.pdf
RFQ
MS3470A12-10PZ
MS3470A12-10PZ
Prenesi: MS3470A12-10PZ.pdf
MS3470A12-10PY
MS3470A12-10PY
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: MS3470A12-10PY
Prenesi: MS3470A12-10PY.pdf
MS3470A10-6PW
MS3470A10-6PW
Opis: CONN RCPT MALE 6POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS3470A10-6PW.pdf
MS3470A10-6S
MS3470A10-6S
Opis: CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS3470A10-6S.pdf
MS3470A12-10PX
MS3470A12-10PX
Opis: MS3470A12-10PX
Prenesi: MS3470A12-10PX.pdf
MS3470A12-10A
MS3470A12-10A
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 10POS PNL MT
Prenesi: MS3470A12-10A.pdf
MS3470A12-10PZ
MS3470A12-10PZ
Opis: MS3470A12-10PZ
Prenesi: MS3470A12-10PZ.pdf
MS3470A12-10B
MS3470A12-10B
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT
Prenesi: MS3470A12-10B.pdf
MS3470A12-10PY
MS3470A12-10PY
Prenesi: MS3470A12-10PY.pdf
MS3470A10-6SW
MS3470A10-6SW
Prenesi: MS3470A10-6SW.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika