MS3470A22-55BY
pregled izdelka
Številka dela: MS3470A22-55BY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG RCPT 55POS WALL MNT SKT
Podatkovni listi: MS3470A22-55BY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3470A22-55BY
Številka dela MS3470A22-55BY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG RCPT 55POS WALL MNT SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1951 pcs Podatkovni list MS3470A22-55BY.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Black Druga imena AMS3470A22-55BY
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3470A22-55BY
Velik premer dobavljen 22-55 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT 55POS WALL MNT SKT
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi Anodized Kontaktiraj obliko -
Kontaktni material Y Vrsta priključka Receptacle Housing
Material telesa Flange
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3470A22-55PW
MS3470A22-55PW
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1192 pcs
Prenesi: MS3470A22-55PW.pdf
RFQ
MS3470A22-55B
MS3470A22-55B
Opis: CONN HSG RCPT 55POS WALL MNT SKT