MS3470L14-18SWLC
pregled izdelka
Številka dela: MS3470L14-18SWLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3470L14-18SWLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3470L14-18SWLC
Številka dela MS3470L14-18SWLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2497 pcs Podatkovni list MS3470L14-18SWLC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-18
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3470L14-18SWLC Usmerjenost W
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 18
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3470L14-18PZ
MS3470L14-18PZ
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1805 pcs
Prenesi: MS3470L14-18PZ.pdf
RFQ
MS3470L14-19A
MS3470L14-19A
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Na zalogi: 4129 pcs
Prenesi: MS3470L14-19A.pdf
RFQ
MS3470L14-18SW
MS3470L14-18SW
Opis: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP