MS3470L14-19P
pregled izdelka
Številka dela: MS3470L14-19P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3470L14-19P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3470L14-19P
Številka dela MS3470L14-19P Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2160 pcs Podatkovni list MS3470L14-19P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-19 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3470L14-19P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 19 (Power) Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Industrial, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3470L14-19PLC
MS3470L14-19PLC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Na zalogi: 2290 pcs
Prenesi: MS3470L14-19PLC.pdf
RFQ
MS3470L14-18SZ
MS3470L14-18SZ
Opis: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 2111 pcs
Prenesi: MS3470L14-18SZ.pdf
RFQ
MS3470L14-19PW
MS3470L14-19PW
Opis: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS3470L14-19PW.pdf
MS3470L14-19AW
MS3470L14-19AW
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Prenesi: MS3470L14-19AW.pdf
MS3470L14-19PW-LC
MS3470L14-19PW-LC
Prenesi: MS3470L14-19PW-LC.pdf
MS3470L14-19AX
MS3470L14-19AX
Prenesi: MS3470L14-19AX.pdf
MS3470L14-19P
MS3470L14-19P
Prenesi: MS3470L14-19P.pdf
MS3470L14-19B
MS3470L14-19B
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Prenesi: MS3470L14-19B.pdf
MS3470L14-19A
MS3470L14-19A
Prenesi: MS3470L14-19A.pdf
MS3470L14-19P-LC
MS3470L14-19P-LC
Prenesi: MS3470L14-19P-LC.pdf
MS3470L14-19PW
MS3470L14-19PW
Prenesi: MS3470L14-19PW.pdf
MS3470L14-19AY
MS3470L14-19AY
Prenesi: MS3470L14-19AY.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika