MS3470L18-32AY
pregled izdelka
Številka dela: MS3470L18-32AY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3470L18-32AY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3470L18-32AY
Številka dela MS3470L18-32AY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2254 pcs Podatkovni list MS3470L18-32AY.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-32
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3470L18-32AY Usmerjenost Y
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 32
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount