MS3470L20-39PW
pregled izdelka
Številka dela: MS3470L20-39PW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT 39POS FLANGE W/PINS
Podatkovni listi: MS3470L20-39PW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3470L20-39PW
Številka dela MS3470L20-39PW Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT 39POS FLANGE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1380 pcs Podatkovni list MS3470L20-39PW.pdf
Napetost - ocenjena 600VAC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS Status Bulk Druga imena AMS3470L20-39PW
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3470L20-39PW
Velik premer dobavljen 20-39 Lastnosti -
Razširjen opis 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 39POS FLANGE W/PINS
Trenutna ocena 7.5A, 13A Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Kontaktni material W Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3470L20-39PW-LC
MS3470L20-39PW-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT