MS3470L20-39SLC
pregled izdelka
Številka dela: MS3470L20-39SLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3470L20-39SLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3470L20-39SLC
Številka dela MS3470L20-39SLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2167 pcs Podatkovni list MS3470L20-39SLC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-39
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3470L20-39SLC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 (2), 20 (37)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3470L20-39SW-LC
MS3470L20-39SW-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Na zalogi: 3425 pcs
Prenesi: MS3470L20-39SW-LC.pdf
RFQ
MS3470L20-39S-LC
MS3470L20-39S-LC
Na zalogi: 3309 pcs
Prenesi: MS3470L20-39S-LC.pdf
RFQ
MS3470L20-39SX
MS3470L20-39SX
Opis: CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS3470L20-39SX.pdf
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Prenesi: MS3470L20-39SX.pdf
MS3470L20-39PZ
MS3470L20-39PZ
Opis: CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS3470L20-39PZ.pdf
Opis: CONN RCPT 39POS FLANGE W/PINS
Prenesi: MS3470L20-39PZ.pdf
MS3470L20-39SX-LC
MS3470L20-39SX-LC
Prenesi: MS3470L20-39SX-LC.pdf
MS3470L20-39S
MS3470L20-39S
Prenesi: MS3470L20-39S.pdf
MS3470L20-39SW
MS3470L20-39SW
Prenesi: MS3470L20-39SW.pdf
Prenesi: MS3470L20-39SW.pdf
MS3470L20-39PZ-LC
MS3470L20-39PZ-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Prenesi: MS3470L20-39PZ-LC.pdf
Prenesi: MS3470L20-39S.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika