MS3470W12-10PLC
pregled izdelka
Številka dela: MS3470W12-10PLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 10POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3470W12-10PLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3470W12-10PLC
Številka dela MS3470W12-10PLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 10POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2644 pcs Podatkovni list MS3470W12-10PLC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 12-10
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3470W12-10PLC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 10
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3470W12-10P-LC
MS3470W12-10P-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 10POS PNL MT