MS3470W14-15A
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3470W14-15A
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3470W14-15A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3470W14-15A
Številka dela MS3470W14-15A Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2145 pcs Podatkovni list MS3470W14-15A.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-15
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3470W14-15A Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 15
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 (1), 20 (14)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3470W14-12PX-LC
MS3470W14-12PX-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 12POS PNL MT
Na zalogi: 3568 pcs
Prenesi: MS3470W14-12PX-LC.pdf
RFQ
MS3470W14-12SX
MS3470W14-12SX
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1755 pcs
Prenesi: MS3470W14-12SX.pdf
RFQ
MS3470W14-15AX
MS3470W14-15AX
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
Prenesi: MS3470W14-15AX.pdf
MS3470W14-15A
MS3470W14-15A
Prenesi: MS3470W14-15A.pdf
MS3470W14-12S
MS3470W14-12S
Prenesi: MS3470W14-12S.pdf
MS3470W14-15AY
MS3470W14-15AY
Prenesi: MS3470W14-15AY.pdf
MS3470W14-15AX
MS3470W14-15AX
Prenesi: MS3470W14-15AX.pdf
MS3470W14-12SLC
MS3470W14-12SLC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 12POS PNL MT
Prenesi: MS3470W14-12SLC.pdf
MS3470W14-15AW
MS3470W14-15AW
Prenesi: MS3470W14-15AW.pdf
MS3470W14-15AY
MS3470W14-15AY
Prenesi: MS3470W14-15AY.pdf
MS3470W14-12SW
MS3470W14-12SW
Prenesi: MS3470W14-12SW.pdf
MS3470W14-15AW
MS3470W14-15AW
Prenesi: MS3470W14-15AW.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika