MS3470W14-18A
pregled izdelka
Številka dela: MS3470W14-18A
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3470W14-18A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3470W14-18A
Številka dela MS3470W14-18A Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2397 pcs Podatkovni list MS3470W14-18A.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-18
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3470W14-18A Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 18
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount