MS3470W16-23B
pregled izdelka
Številka dela: MS3470W16-23B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG RCPT FLANGE 23POS SKT
Podatkovni listi: MS3470W16-23B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3470W16-23B
Številka dela MS3470W16-23B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG RCPT FLANGE 23POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1800 pcs Podatkovni list MS3470W16-23B.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 (1), 20 (22) Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena AMS3470W16-23B
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 23
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3470W16-23B
Velik premer dobavljen 16-23 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 23 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT FLANGE 23POS SKT
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi Cadmium Kontaktiraj obliko -
Kontaktni material N (Normal) Vrsta priključka Receptacle Housing
Material telesa Flange
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3470W16-23S
MS3470W16-23S
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1457 pcs
Prenesi: MS3470W16-23S.pdf
RFQ
MS3470W16-23BX
MS3470W16-23BX
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 23POS PNL MT
Na zalogi: 3710 pcs
Prenesi: MS3470W16-23BX.pdf
RFQ
MS3470W16-23P
MS3470W16-23P
Opis: CONN RCPT MALE 23POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS3470W16-23P.pdf
MS3470W16-23BW
MS3470W16-23BW
Prenesi: MS3470W16-23BW.pdf
MS3470W16-23BX
MS3470W16-23BX
Opis: CONN HSG RCPT FLANGE 23POS SKT
Prenesi: MS3470W16-23BX.pdf
MS3470W144SL
MS3470W144SL
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT HSNG FMALE 4POS PNL MT
Prenesi:
MS3470W145S
MS3470W145S
Opis: CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS3470W145S.pdf
MS3470W16-23BW
MS3470W16-23BW
Prenesi: MS3470W16-23BW.pdf
MS3470W145P
MS3470W145P
Opis: CONN RCPT MALE 5POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS3470W145P.pdf
MS3470W16-23B
MS3470W16-23B
Prenesi: MS3470W16-23B.pdf
MS3470W145SL
MS3470W145SL
Opis: CONN RCPT HSNG FMALE 5POS PNL MT
Prenesi:
MS3470W145PL
MS3470W145PL
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 5POS PNL MNT
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika