MS3470W16-26B
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3470W16-26B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3470W16-26B.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3470W16-26B
Številka dela MS3470W16-26B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2593 pcs Podatkovni list MS3470W16-26B.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-26
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3470W16-26B Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3470W16-26P
MS3470W16-26P
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1591 pcs
Prenesi: MS3470W16-26P.pdf
RFQ
MS3470W16-26BW
MS3470W16-26BW
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Na zalogi: 2508 pcs
Prenesi: MS3470W16-26BW.pdf
RFQ
MS3470W16-26BZ
MS3470W16-26BZ