MS3470W18-11A
pregled izdelka
Številka dela: MS3470W18-11A
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3470W18-11A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 812 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 812 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3470W18-11A
Številka dela MS3470W18-11A Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 812 pcs Podatkovni list MS3470W18-11A.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-11
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3470W18-11A Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount