MS3470W18-32SLC
pregled izdelka
Številka dela: MS3470W18-32SLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3470W18-32SLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3470W18-32SLC
Številka dela MS3470W18-32SLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2390 pcs Podatkovni list MS3470W18-32SLC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-32
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3470W18-32SLC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 32
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount