MS3470W20-16AY
pregled izdelka
Številka dela: MS3470W20-16AY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3470W20-16AY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3470W20-16AY
Številka dela MS3470W20-16AY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1811 pcs Podatkovni list MS3470W20-16AY.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-16
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3470W20-16AY Usmerjenost Y
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 16
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3470W20-16A
MS3470W20-16A
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT
Na zalogi: 2813 pcs
Prenesi: MS3470W20-16A.pdf
RFQ
MS3470W20-16B
MS3470W20-16B
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
Na zalogi: 1987 pcs
Prenesi: MS3470W20-16B.pdf
RFQ
MS3470W20-16AW
MS3470W20-16AW