MS3470W20-16PWLC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3470W20-16PWLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3470W20-16PWLC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3470W20-16PWLC
Številka dela MS3470W20-16PWLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2186 pcs Podatkovni list MS3470W20-16PWLC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-16
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3470W20-16PWLC Usmerjenost W
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 16
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3470W20-16P
MS3470W20-16P
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT 16POS FLANGE W/PINS
Na zalogi: 1659 pcs
Prenesi: MS3470W20-16P.pdf
RFQ
MS3470W20-16PW
MS3470W20-16PW
Opis: CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1432 pcs
Prenesi: MS3470W20-16PW.pdf
RFQ
MS3470W20-16PW-L/C
MS3470W20-16PW-L/C
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: RECP ASSY
Prenesi: MS3470W20-16PW-L/C.pdf
MS3470W20-16P-LC
MS3470W20-16P-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT
Prenesi: MS3470W20-16P-LC.pdf
MS3470W20-16PX-LC
MS3470W20-16PX-LC
Prenesi: MS3470W20-16PX-LC.pdf
MS3470W20-16PW-LC
MS3470W20-16PW-LC
Prenesi: MS3470W20-16PW-LC.pdf
MS3470W20-16PY
MS3470W20-16PY
Prenesi: MS3470W20-16PY.pdf
MS3470W20-16PX
MS3470W20-16PX
Prenesi: MS3470W20-16PX.pdf
Prenesi: MS3470W20-16PX.pdf
Prenesi: MS3470W20-16PY.pdf
Prenesi: MS3470W20-16PW.pdf
MS3470W20-16PY-LC
MS3470W20-16PY-LC
Prenesi: MS3470W20-16PY-LC.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika