MS3470W20-41BW
pregled izdelka
Številka dela: MS3470W20-41BW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3470W20-41BW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3470W20-41BW
Številka dela MS3470W20-41BW Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2112 pcs Podatkovni list MS3470W20-41BW.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-41
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3470W20-41BW Usmerjenost W
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 41
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Podobni izdelki
MS3470W20-41B
MS3470W20-41B
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Na zalogi: 2613 pcs
Prenesi: MS3470W20-41B.pdf
RFQ
MS3470W20-41AX
MS3470W20-41AX
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Na zalogi: 2116 pcs
Prenesi: MS3470W20-41AX.pdf
RFQ