MS3470W24-61PWLC
pregled izdelka
Številka dela: MS3470W24-61PWLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3470W24-61PWLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3470W24-61PWLC
Številka dela MS3470W24-61PWLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2092 pcs Podatkovni list MS3470W24-61PWLC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-61
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3470W24-61PWLC Usmerjenost W
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3470W24-61P-LC
MS3470W24-61P-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Na zalogi: 2668 pcs
Prenesi: MS3470W24-61P-LC.pdf
RFQ
MS3470W24-61P
MS3470W24-61P
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP