MS3471A16-26B
pregled izdelka
Številka dela: MS3471A16-26B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCP HSG FMALE 26POS INLINE
Podatkovni listi: MS3471A16-26B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3471A16-26B
Številka dela MS3471A16-26B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCP HSG FMALE 26POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1410 pcs Podatkovni list MS3471A16-26B.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-26
Shell material Aluminum Shell Finish Anodized
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3471A16-26B Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Barva ohišja Black Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)