MS3471A24-19SLC
pregled izdelka
Številka dela: MS3471A24-19SLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCP HSG FMALE 19POS INLINE
Podatkovni listi: MS3471A24-19SLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3471A24-19SLC
Številka dela MS3471A24-19SLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCP HSG FMALE 19POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1066 pcs Podatkovni list MS3471A24-19SLC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-19
Shell material Aluminum Shell Finish Anodized
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3471A24-19SLC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Barva ohišja Black Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)