MS3471L18-30BW
pregled izdelka
Številka dela: MS3471L18-30BW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCP HSG FMALE 30POS INLINE
Podatkovni listi: MS3471L18-30BW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3471L18-30BW
Številka dela MS3471L18-30BW Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCP HSG FMALE 30POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1283 pcs Podatkovni list MS3471L18-30BW.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-30
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3471L18-30BW Usmerjenost W
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 30
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 30 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)