MS3471L18-32BZ
pregled izdelka
Številka dela: MS3471L18-32BZ
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCP HSG FMALE 32POS INLINE
Podatkovni listi: MS3471L18-32BZ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3471L18-32BZ
Številka dela MS3471L18-32BZ Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCP HSG FMALE 32POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1412 pcs Podatkovni list MS3471L18-32BZ.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-32
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3471L18-32BZ Usmerjenost Z
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 32
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)