MS3471L20-16A
pregled izdelka
Številka dela: MS3471L20-16A
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG MALE 16POS INLINE
Podatkovni listi: MS3471L20-16A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3471L20-16A
Številka dela MS3471L20-16A Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG MALE 16POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1316 pcs Podatkovni list MS3471L20-16A.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-16
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3471L20-16A Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 16
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3471L20-16AW
MS3471L20-16AW
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG MALE 16POS INLINE
Na zalogi: 1497 pcs
Prenesi: MS3471L20-16AW.pdf
RFQ
MS3471L20-16AX
MS3471L20-16AX
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Na zalogi: 2932 pcs
Prenesi: MS3471L20-16AX.pdf
RFQ
MS3471L18-8P
MS3471L18-8P
Opis: CONN RCPT MALE 8POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS3471L18-8P.pdf
MS3471L20-16AW
MS3471L20-16AW
Prenesi: MS3471L20-16AW.pdf
MS3471L20-16A
MS3471L20-16A