MS3471L20-39A
pregled izdelka
Številka dela: MS3471L20-39A
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG MALE 39POS INLINE
Podatkovni listi: MS3471L20-39A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3471L20-39A
Številka dela MS3471L20-39A Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG MALE 39POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1579 pcs Podatkovni list MS3471L20-39A.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-39
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3471L20-39A Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 (2), 20 (37)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Podobni izdelki
MS3471L20-24SY
MS3471L20-24SY
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1300 pcs
Prenesi: MS3471L20-24SY.pdf
RFQ
MS3471L20-39AY
MS3471L20-39AY
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG MALE 39POS INLINE
Na zalogi: 2522 pcs
Prenesi: MS3471L20-39AY.pdf
RFQ
MS3471L20-39AX
MS3471L20-39AX
Prenesi: MS3471L20-39AX.pdf
MS3471L20-24BZ
MS3471L20-24BZ
Opis: CONN RCP HSG FMALE 24POS INLINE
Prenesi: MS3471L20-24BZ.pdf
MS3471L20-24S
MS3471L20-24S
Prenesi: MS3471L20-24S.pdf
MS3471L20-39A
MS3471L20-39A
Prenesi: MS3471L20-39A.pdf
MS3471L20-39AX
MS3471L20-39AX
Prenesi: MS3471L20-39AX.pdf
MS3471L20-39AW
MS3471L20-39AW
Prenesi: MS3471L20-39AW.pdf
MS3471L20-24SX
MS3471L20-24SX
Prenesi: MS3471L20-24SX.pdf
MS3471L20-24SZ
MS3471L20-24SZ
Prenesi: MS3471L20-24SZ.pdf
MS3471L20-39AW
MS3471L20-39AW
Prenesi: MS3471L20-39AW.pdf
MS3471L20-24SW
MS3471L20-24SW
Prenesi: MS3471L20-24SW.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika