MS3471L24-31B
pregled izdelka
Številka dela: MS3471L24-31B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCP HSG FMALE 31POS INLINE
Podatkovni listi: MS3471L24-31B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3471L24-31B
Številka dela MS3471L24-31B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCP HSG FMALE 31POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1099 pcs Podatkovni list MS3471L24-31B.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-31
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3471L24-31B Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 31
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 31 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)