MS3471L24-61A
pregled izdelka
Številka dela: MS3471L24-61A
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG MALE 61POS INLINE
Podatkovni listi: MS3471L24-61A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3471L24-61A
Številka dela MS3471L24-61A Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG MALE 61POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1458 pcs Podatkovni list MS3471L24-61A.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-61
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3471L24-61A Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3471L24-61AW
MS3471L24-61AW
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 61POS INLINE
Na zalogi: 2488 pcs
Prenesi: MS3471L24-61AW.pdf
RFQ
MS3471L24-61AX
MS3471L24-61AX
Na zalogi: 2804 pcs
Prenesi: MS3471L24-61AX.pdf
RFQ
MS3471L24-31SY-LC
MS3471L24-31SY-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 31POS INLINE
Prenesi: MS3471L24-31SY-LC.pdf
MS3471L24-61AW
MS3471L24-61AW
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG MALE 61POS INLINE
Prenesi: MS3471L24-61AW.pdf
MS3471L24-61AY
MS3471L24-61AY
Prenesi: MS3471L24-61AY.pdf
MS3471L24-61A
MS3471L24-61A