MS3471W12-8SX
pregled izdelka
Številka dela: MS3471W12-8SX
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3471W12-8SX.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3471W12-8SX
Številka dela MS3471W12-8SX Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1423 pcs Podatkovni list MS3471W12-8SX.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 12-8 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3471W12-8SX
Usmerjenost X delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 8 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Industrial, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3471W14-12A
MS3471W14-12A
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 12POS INLINE