MS3471W14-12BX
pregled izdelka
Številka dela: MS3471W14-12BX
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCP HSG FMALE 12POS INLINE
Podatkovni listi: MS3471W14-12BX.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3471W14-12BX
Številka dela MS3471W14-12BX Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCP HSG FMALE 12POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1545 pcs Podatkovni list MS3471W14-12BX.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-12
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3471W14-12BX Usmerjenost X
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 12
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 12 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 (4), 20 (8)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3471W14-12B
MS3471W14-12B
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCP HSG FMALE 12POS INLINE