MS3471W18-32A
pregled izdelka
Številka dela: MS3471W18-32A
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG RCPT 32POS INLINE PIN
Podatkovni listi: MS3471W18-32A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3471W18-32A
Številka dela MS3471W18-32A Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG RCPT 32POS INLINE PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1365 pcs Podatkovni list MS3471W18-32A.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena AMS3471W18-32A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 32
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3471W18-32A
Velik premer dobavljen 18-32 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Opis CONN HSG RCPT 32POS INLINE PIN