MS3471W20-39BY
pregled izdelka
Številka dela: MS3471W20-39BY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG RCPT INLINE 39POS SCKT
Podatkovni listi: MS3471W20-39BY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3471W20-39BY
Številka dela MS3471W20-39BY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG RCPT INLINE 39POS SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1645 pcs Podatkovni list MS3471W20-39BY.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 (2), 20 (37) Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena AMS3471W20-39BY
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3471W20-39BY
Velik premer dobavljen 20-39 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Opis CONN HSG RCPT INLINE 39POS SCKT