MS3471W20-41BY
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3471W20-41BY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCP HSG FMALE 41POS INLINE
Podatkovni listi: MS3471W20-41BY.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3471W20-41BY
Številka dela MS3471W20-41BY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCP HSG FMALE 41POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1302 pcs Podatkovni list MS3471W20-41BY.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-41
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3471W20-41BY Usmerjenost Y
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 41
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3471W20-41BY
MS3471W20-41BY
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 41POS INLINE
Na zalogi: 1876 pcs
Prenesi: MS3471W20-41BY.pdf
RFQ
MS3471W20-41BX
MS3471W20-41BX
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCP HSG FMALE 41POS INLINE
Na zalogi: 1487 pcs
Prenesi: MS3471W20-41BX.pdf
RFQ
MS3471W20-41P
MS3471W20-41P
Opis: CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP