MS3471W22-21BY
pregled izdelka
Številka dela: MS3471W22-21BY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCP HSG FMALE 21POS INLINE
Podatkovni listi: MS3471W22-21BY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3471W22-21BY
Številka dela MS3471W22-21BY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCP HSG FMALE 21POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1399 pcs Podatkovni list MS3471W22-21BY.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-21
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3471W22-21BY Usmerjenost Y
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)