MS3471W22-21SLC
pregled izdelka
Številka dela: MS3471W22-21SLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG RCPT 21POS INLINE SKT
Podatkovni listi: MS3471W22-21SLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3471W22-21SLC
Številka dela MS3471W22-21SLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG RCPT 21POS INLINE SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1324 pcs Podatkovni list MS3471W22-21SLC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena AMS3471W22-21SLC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3471W22-21SLC
Velik premer dobavljen 22-21 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Opis CONN HSG RCPT 21POS INLINE SKT