MS3471W22-41BY
pregled izdelka
Številka dela: MS3471W22-41BY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCP HSG FMALE 41POS INLINE
Podatkovni listi: MS3471W22-41BY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3471W22-41BY
Številka dela MS3471W22-41BY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCP HSG FMALE 41POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1340 pcs Podatkovni list MS3471W22-41BY.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-41
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3471W22-41BY Usmerjenost Y
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 41
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 (14), 20 (27)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3471W22-41P
MS3471W22-41P
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1116 pcs
Prenesi: MS3471W22-41P.pdf
RFQ
MS3471W22-41BY
MS3471W22-41BY
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCP HSG FMALE 41POS INLINE