MS3471W24-31BY
pregled izdelka
Številka dela: MS3471W24-31BY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCP HSG FMALE 31POS INLINE
Podatkovni listi: MS3471W24-31BY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3471W24-31BY
Številka dela MS3471W24-31BY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCP HSG FMALE 31POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1395 pcs Podatkovni list MS3471W24-31BY.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-31
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3471W24-31BY Usmerjenost Y
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 31
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 31 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3471W24-31BY
MS3471W24-31BY
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 31POS INLINE
Na zalogi: 1607 pcs
Prenesi: MS3471W24-31BY.pdf
RFQ
MS3471W24-31S
MS3471W24-31S
Opis: CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1035 pcs
Prenesi: MS3471W24-31S.pdf
RFQ
MS3471W24-31BX
MS3471W24-31BX